בחירה מוצלחת של סלון פינתי לעסק או לבית, ארנה מעצבים מציע מגוון ענק של סלונים מותאמים אישית

טיפ החודש שלנו

אופנה של סלונים פינתיים, מה זה אומר?

למרות האופנות המשתנות ועמם העיצובים הרי שסלון פינתי היה ונשאר בקשתם של רבים מהאנשים המעוניינים להקנות לביתם אווירה נעימה, משפחתית ומפנקת באמצעות סלון פינתי בחלל המגורים. הבחירה של סלון פינתי הופכת יותר ויותר נפוצה עם השנים גם בגלל העובדה כי ההיצע התרחב ועמו המגוון הגדול של העיצובים המרהיבים והמיוחדים שהופכים כל סלון פינתי לבעל נוכחות ולמראה שקשה להתעלם ממנו בחלל המגורים.

סוד קסמו של הסלון הפינתי

אין ספק כי סלון פינתי מקנה אווירה קסומה ונעימה יותר והעבודה כי הוא עשוי להתאים לכל גודל של סלון מיטיבה עם הרבה מאוד רוכשים שלהם דרישות שונות. סלון פינתי מאפשר ניצול החלל באופן מרבי בעקבות כך שהוא תורם לחסכון במקום וזאת לעומת סלונים גדולים יותר כמו ספה תלת מושבית וספה דו מושבית שלא מאפשרים ניצול של המקום בו קיים רווח ביניהן. התחושה המרווחת לה תורם סלון פינתי מאשפרת לאווירה להיות משפחתית וחמימה יותר והרי זוהי מטרתנו בחלל המגורים- להירגע ולהתפנק עם כל בני המשפחה ולנוח מתלאות היום.

מאפייני סלון פינתי

את הסלון הפינתי הבא שלכם ניתן למצוא בשלל דגמים ומידות כאשר מה שמבדיל אותם האחד מהשני הוא הריפוד של הספה ורמת הגימור. מה חשוב לזכור כי את הסלון הפינתי יש לבחור בהתאם לטעמכם האישי ולהעדפותיכם שכן לא מדובר במערכת ישיבה המוחלפת לעיתים קרובות או בהשקעה כספית קטנה. הסלון הפינתי אמור לשרת אתכם ואת בני המשפחה והאורחים נאמנה לאורך שנים ולכן הבחירה חייבת להיות זהירה וקפדנית כאחד.

היכן ניתן לרכוש סלון פינתי איכותי?

אתם בוודאי יודעים כי ברהיטים אסור להתפשר וזאת על מנת שישרתו אתכם נאמנה ויהיו חזקים ועמידים לאורך השנים. ולכן אם אתם מחפשים רכישה של סלון פינתי איכותי העומד בכל התקנים הבטיחותיים ומיוצר בסטנדרטים גבוהים במיוחד בחרו בחברה אמינה וותיקה בתחום שאלו הם עקרונותיה. בחברת ארנה – רהיטים בעיצוב אישי שאת פרטיה תוכלו לראות כאן : http://arenaa.co.il/ או לקבל פרטים בטלפון: 03-5056639 , יודעים כי סלון פינתי חייב לייצג אתכם ואת האמירה העיצובית שלכם ולכן ישנה אפשרות של רהיטים בהזמנה אישית בה אתם קובעים כיצד אתם רוצים שהסלון שלכם ייראה. כך שהסלון שלכם לא יראה שגרתי ומשעמם אלא מעניין, מודרני ועכשווי ובעיקר נוח ומפנק כפי שתמיד חלמתם ובמידות הדרושות לכם להתאמה אישית מושלמת.