עיצוב שמלות כלה

דברים שלכלה כדאי לדעת על עיצוב שמלות כלה

לקראת החתונה לכלה יש לא מעט הכנות. פרט להכנות המשותפות הכוללות סגירת אולם, סגירת בעלי מקצוע שונים, הכלה צריכה לדאוג להכנות שלה לחתונה. בדרך כלל מדובר על סגירת סלון כלון הכולל איפור והכנות ליום החתונה וכמובן בחירת שמלת כלה, שמהווה בעצם את עיקר החיפושים של הכלה וגוזל את מירב זמנה.

כיום יש לא מעט דרכים לחפש אחר עיצוב שמלות כלה וניתן לחסוך לא מעט זמן וגם כסף בחיפושים אחר שמלה אם יודעים לעשות זאת נכון. כמובן שלא חייבים לחפש לבד אחר שמלות כלה ותמיד כדאי לערב את כל האנשים הקרובים בחיפוש על מנת שיוכלו לסייע ולתת עצות וכמובן כתף תומכת בימים היותר מלחיצים והמתסכלים.

איפה כדאי לחפש?

יש לא מעט מעצבי שמלות כלה בארץ שמציעים את הקולקציות שלהם מידי עונה.

תחשבו כי עיצוב שמלות כלה צריכים להתאים על פי העונה, שכן לחורף לדוגמא יעצבו שמלות כבדות יותר ועבודת יותר ובקיץ שמלות יהיו יותר דקות וקלילות. וכמובן שצריך כל הזמן לחדש ליצור מראה חדש לשמלות בהתאם ליצירתיות של המעצב.

אם רוצים לחסוך כסף, לא חובה לרכוש שמלות כלה בעשרות אלפי שקלים, אפשר למצוא פתרונות אחרים כדוגמת השכרת שמלה או רכישת שמלה מקולקציה קודמת. במקרים רבים מעצבי שמלות כלה מנסים למכור שמלות מקולקציות קודמת ולצורך כך הם יכולים להוריד את המחירים בעשרות אחוזים כמעט, דבר שבהחלט יוכל לתת אפשרות לרכוש שמלה טובה במחיר טוב.

ואיך לבחור את השמלה?

ובכן בחירת השמלה תלויה בסופו של דבר בכלה עצמה ובסגנון שהיא מעוניינת בו. כמובן שכדאי ואף מומלץ להקשיב למעצב שכן הוא מטפל בלא מעט כלות מידי שנה, אולם הכלה זאת שצריכה להחליט ולא הוא. בדרך כלל, המעצב יודע ישר איזה שמלה להתאים לכלה ומשתדל להתחשב ברצונותיה ואף ללכת לכיוונה.

כמובן שיכול להיווצר מצב בו הכלה מעוניינת בכמה שמלות, אולם היא צריכה לקחת בחשבון שהמטרה היא לבחור אחת. אפשר לעשות מדידות לכל השמלות ורק לאחר מכן להחליט. חשוב לזכור כי אין כלה שלא זוהרת ויפה ביום חתונתה כך שכל אחת תמצא בדיוק את השמלה שמתאימה בדיוק עבורה מבלי שתקפיד על מתכונים דיאטטיים לפני החתונה.

שמלות כלה