קניית שמלות ערב

קניית שמלות ערב
החתונה של החברה הכי טובה שלי הלחיצה אותי כבר מהרגע הראשון, כי מעבר לכל השמחה שהרגשתי, הרגשתי גם את כל התפקידים שלי בתור "החברה הכי טובה". אני הייתי זאת שציפו ממנה לארגן את מסיבת הרווקות הכי טובה בעולם, ואני הייתי זאת שהייתה צריכה להחליט איזה מתנות קונים ומהי התוכנית האומנותית של המסיבה. את כל הדברים האלה עברתי בשלום, אבל להחליט מה ללבוש לחתונה, זה כבר היה מעל לקוחות שלי. בסופו של דבר, החלטתי שאם מדובר על חתונה של החברה הכי טובה שלי, אני חייבת ללכת לסלון שבו מוכרים שמלות ערב. ידעתי שזה לא משנה אם אני אוהבת יותר את הסגנון של שמלות ערב 2012 או של שמלות ערב 2013, כי מה שחשוב, היה לקנות לי שמלה מושלמת.
איזה כיף למדוד שמלות
האמת היא שעד החתונה של החברה הכי טובה שלי מעולם לא מדדתי  שמלות ערב כל כך יפות, ומעולם לא נכנסתי לחנות של שמלות כלה וערב. זה היה מאוד מרגש להיכנס לחנות כזו, כי היחס שקיבלתי היה מקסים, והאמת היא, ששתי המוכרות שעבדו שם עזרו לי מעל ומעבר. אני חושבת שבלי העזרה שלהן עוד הייתי מגיעה למצב שהייתי צריכה ללכת לחתונה של החברה הכי טובה שלי עם ג'ינס!. מדדתי לא מעט שמלות, והאמת היא, שכל אחת הייתה יותר יפה בעיני מהשנייה, ובסופו של דבר מה שהכריע בין כל השמלות, היה המחיר. החלטתי לא לקנות את השמלה הכי יקרה, אלא את השמלה האחרת שמצאה חן בעיני, כי ידעתי שאני חייבת לשים גם גבול לכל ההוצאות על החתונה הזו.

חתונה מתוקה

החתונה הייתה אירוע מאוד מרגש, כי מאוד כיף לראות את החברה הכי טובה שלך עומדת מתחת לחופה עם הגבר שהיא אוהבת. זו הייתה גם החברה הראשונה שלי שהתחתנה, כך שהרגשתי מאוד נרגשת מכל המעמד. אני חושבת שהשמלה שלי עשתה את העבודה, והרגשתי מאוד יפה ומכובדת באירוע הזה, כך שהיה לי מאוד משתלם לקנות את השמלה היפה שלי ולשמח את חברי הטובה.
לאלה התכננות חתונה בקרוב הכנסו  שמלות כלה 2013 רינה בהיר לא מפסיקה לחדש …

טיפ השבוע שלנו