כל אישה יודעת, ולמעשה גם כל גבר, שאין דבר מסובך יותר מלמצוא את השמלה המושלמת. כזו שתחמיא למידות הגוף, תבטא ותדגיש את מה שראוי להדגיש, תצניע את כל החסרונות שיש באותו גוף, תתאים לצו האופנה, תכלול את כל הטרנדים העכשוויים, ואם אפשר תתאים לתקציב שלנו. מציאת שמלה מושלמת היא משימה מורכבת, והדבר הולך וגובר ככל שהמעמד הוא חשוב.

לכל אירוע שמלה משלו

מציאת שמלה לכנס בעבודה, או לאירוע של קרוב משפחה רחוק תהיה מסובכת ככל שתהיה אינה מתקרבת למציאת שמלחת ערב לחתונת הילדה שלך, ובטח לא משתווה למציאת שמלת כלה. מציאת שמלת כלה או שמל ערב לאירוע כה חשוב היא משימה מורכבת ולשפם כך מוקדש המאמר הבא. יש כמה דברים שחשוב לדעת רגע לפני שתצאי למסע הנדודים בדרך לשמלת החלומות שלך. הדבר הראשון שיש לדעת הוא שיש מבחר עצום של שמלות.

מה המבחר?

מבחר שמלות הכלה שמוצע כיום כולל שמלות צנועות וחסודות, נועזות וסקסיות כמו של המעצב אליהב שאשון, שובבות וצעירות וכמובן השמלות הקצפתיות שכולם מכירים. לכך מצטרפות שמלות הכלה הקלאסיות והנסיכיות וכמובן האלגנטיות מוקפדות שגם אותם ניתן למצוא בשפע. סגנון השמלה חייב להתאים לטעמך האישי אך לא רק. דעי מראש מהן המגבלות של הגוף שלך ולכי על שמלה שתחמיא לגופך. אל תחשבי על הדוגמנית בקטלוג אלא על מבנה גופך. ככל שתהיי יותר מודעת כך תיעלבי פחות ההערות שיזרוק לך המעצב בחנות.

היי מודעת

מודעות תסייע לך מראש לבחור דגמים שמחמיאים למבנה גופך. יש שמלות שיתאימו יותר לכלות רזות וגבוהות, ואחרות יתאימו דווקא לכלות נמוכות. יש שמלות שיתאימו למבנה גוף מלא ואחרות יתאימו לבנה גוף דקיק. דבר שני שיש לדעת על בחירת השמלה הוא שזה לא חייב להיות עונש. קחי את זה כדבר מהנה ומרגש, צאי לך עם חברה קרובה ליום של כיף ומדידות בגדים והצטיידי בהומור, ראש פתוח וכמה שיותר חיוביות.

דבר נוסף שיש להדגיש הוא שכדאי לבחור מראש כמה חנויות מעצבים שאת מכירה ואוהבת את הסגנון להם כמו למשל המעצב הצעיר אליהב שאשון ולהתמקד בהן.